31st October 8:04pm (GMT-6)

Dünkü Skor

F 30/10 23:30 Suwon FC 1 2-1 Gyeongnam FC 1 [1-0] ( H2H )
F 30/10 22:30 Juarez 1 2 1-0 Querétaro F.C. 1 [0-0] ( H2H )
F 30/10 22:24 PHY 2-5 JOURN
F 30/10 22:15 Taroona 0-2 Hobart United 1 [0-1]
F 30/10 21:50 AGRO 1-5 PHIL
F 30/10 21:00 Lautoka 1 2 3-1 Navua 3 [0-1]
F 30/10 20:50 Sunrise+ 2-2 Flame+
F 30/10 20:45 Bua 2 0-3 Nadroga 2
F 30/10 20:35 Viper+ 1-5 Indigo+
F 30/10 20:06 Indigo+ 6-5 Flame+
F 30/10 20:00 PHY 2-1 AGRO
F 30/10 19:20 PHIL 4-4 PHY
F 30/10 19:00 Aragua 4 1-0 Portuguesa 1 [0-0] ( H2H )
F 30/10 18:55 Japan + 2-1 China +
F 30/10 18:38 JOURN 2-0 AGRO
F 30/10 18:00 MECH 2-6 ENGIN
F 30/10 17:27 DES 3-4 PSY
F 30/10 16:17 MECH 3-3 DES
F 30/10 16:15 Real+ 5-8 Juventus+
F 30/10 16:00 Gran Valencia FC 2 0-4 Caracas 1 [0-2] ( H2H )
F 30/10 15:35 Ajax+ 6-8 Spartak+
F 30/10 15:03 Zenit+ 5-7 Spartak+
F 30/10 15:00 NAC Breda 3 0-1 N.E.C. 3 [0-1] ( H2H )
F 30/10 15:00 SD Eibar 1 0-2 Cádiz CF 1 [0-2] ( H2H )
F 30/10 15:00 FC Oss 1 0-2 De Graafschap 1 [0-0] ( H2H )
F 30/10 14:45 Coventry City 5 3-2 Reading [1-0] ( H2H )
F 30/10 14:45 K.R.C. Genk 1 4-0 K.A.S. Eupen 2 [1-0] ( H2H )
F 30/10 14:33 DES 2-6 ENGIN
F 30/10 14:30 Nieukerk 3 2-0 Aldekerk 1 [1-0]
F 30/10 14:08 Ajax+ 6-10 Zenit+
F 30/10 14:00 FC Thun 3 1-0 FC Aarau 1 1 [0-0] ( H2H )
F 30/10 14:00 MECH 5-1 PSY
F 30/10 13:55 SV Kematen 1 4-1 Zams 1 [3-1]
F 30/10 13:30 Kremser SC 2-0 Ortmann 3 [0-0]
F 30/10 13:30 SV Wörgl 1 3-2 SVG Reichenau 2 [3-1] ( H2H )
F 30/10 13:05 POLICY 1-0 BIZ
F 30/10 13:00 SV Union Gnas 2-2 Wildon 3 [2-2]
F 30/10 13:00 Jogeva Wolves 1 1-8 Jarve II 1 [1-4] ( H2H )
F 30/10 13:00 Kolding IF 3 1-1 Hvidovre IF 1 3 [1-0] ( H2H )
F 30/10 13:00 Union Gurten 2 2-1 SC Weiz 2 6 [2-1] ( H2H )
F 30/10 13:00 WSC Hertha Wels 4-0 SV Spittal [1-0] ( H2H )
F 30/10 13:00 Al Masry 2-1 Wadi Degla FC 3 [2-0] ( H2H )
F 30/10 13:00 SC Liezen 0-1 SV Frauental 1 [0-1]
F 30/10 12:33 CHEMIST 4-1 ARCH
F 30/10 12:30 Wacker Innsbruck 1 2 3-2 Horn 6 [1-1] ( H2H )
F 30/10 12:30 TSG Balingen 2 1-1 FC Giessen 2 [0-0] ( H2H )
F 30/10 12:30 Juniors OO 2-0 Grazer AK [0-0] ( H2H )
F 30/10 12:00 Viborg FF 1 3-0 FC Helsingør 1 [1-0] ( H2H )
F 30/10 12:00 Al Ain FC 3 1-2 Al Sharjah 2 [0-2] ( H2H )
F 30/10 12:00 Shakhtar Donetsk 4-1 Mariupol [2-0] ( H2H )
F (EZ) 30/10 12:00 Sokol Ostroda 1 1-3 Warta Poznań 5 [0-0]
F (EZ) 30/10 12:00 Belye Rozy 4-5 Ryjie Lisy
F 30/10 11:55 Drakony 4-7 Shakery
F 30/10 11:55 CHEMIST 2-4 BIZ
F 30/10 11:20 POLICY 3-5 ARCH
F 30/10 11:00 Balıkesirspor 2 0-3 Adanaspor 3 [0-2] ( H2H )
F 30/10 11:00 Mosta F.C. 2 1-0 Santa Lucía 3 [1-0] ( H2H )
F 30/10 09:40 ARCH 3-4 BIZ
F 30/10 09:35 Orly 3-6 Brodyagi
F 30/10 09:30 ES Sétif 1 2-2 Magra 1 [0-2] ( H2H )
F 30/10 09:15 Ajman 2 0-0 Hatta SC 2 [0-0] ( H2H )
F 30/10 09:07 POLICY 3-3 CHEMIST
F 30/10 08:50 Beijing+ 0-4 Tokyo+
F 30/10 08:30 Orly 6-5 Pushkari
F 30/10 08:29 ART 1-8 GEO
F 30/10 08:00 Sepsi II 0-0 Plopeni [0-0]
F 30/10 08:00 Dumbravita 1 4 0-1 Ghiroda 4 [0-1]
F 30/10 08:00 ENPPI Club 1 1-2 Tanta [0-1] ( H2H )
F 30/10 08:00 Gwambina 0-3 KMC 1 ( H2H )
F 30/10 08:00 Kaysar 3 0-1 Kaspiy FK 4 [0-0] ( H2H )
F 30/10 07:54 MED 3-2 BIO
F 30/10 07:40 Al Ain FC 1 2 2-4 Al Fateh 1 [1-1]
F 30/10 07:25 Orly 10-6 Gornyaki
F 30/10 07:00 Harjaleh 0-3 Hutteen SC [0-2]
F 30/10 07:00 Al-Wathba SC 1-1 Hurriya SC [1-0]
F 30/10 06:30 Yuzhane 7-6 Zebry
F 30/10 06:10 Grify 4-4 Volki
F 30/10 06:05 BIO 3-4 GEO
F 30/10 06:00 Astana 3 0-1 FC Kayrat 1 [0-1] ( H2H )
F 30/10 05:45 Fialki 3-6 Yuzhane
F 30/10 05:34 Iraq + 3-2 Iran +
F 30/10 05:33 ART 4-0 MED
F 30/10 05:25 Zebry 2-5 Grify
F 30/10 05:00 MED 4-4 GEO
F 30/10 05:00 MOIK Baku 1-4 Sabah II ( H2H )
F 30/10 05:00 Fialki 4-8 Volki
F 30/10 04:40 Grify 4-4 Yuzhane
F 30/10 04:25 ART 5-2 BIO
F 30/10 03:55 Grify 5-3 Fialki
F 30/10 03:35 Volki 4-7 Yuzhane
F 30/10 03:34 HIST 0-1 MATH
F 30/10 03:20 Spain+ 3-1 Germany+
F 30/10 03:01 LAW 2-3 ECON
F 30/10 02:15 Pavliny 3-7 Klinki
F 30/10 01:12 ECON 5-4 MATH
F 30/10 00:40 LAW 4-5 HIST
F 30/10 00:12 BVB 8-9 Red Munich
F 30/10 00:00 HIST 6-1 ECON
Bize ulaşın