22nd October 11:05am (GMT-5)

Dünkü Skor

F 21/10 14:00 Arturzinho-RJ 3 2-1 Tomazinho 1 6 [1-0] ( )
F 21/10 14:00 AFC Ajax II 4-0 FC Utrecht II 1 [2-0] ( H2H )
F 21/10 13:30 Kalev III 1-1 JK Piraaja Tallinn 3 [1-0] ( )
F 21/10 15:05 PSG team 1-1 Milan team ( H2H )
F 21/10 13:00 Osters IF 4-0 Syrianska 1 [1-0] ( H2H )
F 21/10 13:00 Örebrö SK 3 2-2 IF Elfsborg 1 [1-1] ( H2H )
F 21/10 13:00 Bodo Glimt 0-0 Mjondalen 2 [0-0] ( H2H )
F 21/10 12:30 Hillerod U21 2-1 FC BSF U21 [1-0] ( )
F 21/10 12:25 Hvidovre U21 0-2 AB Tarnby U21 [0-1] ( )
F 21/10 21:00 Sport Huancayo 1-1 Melgar 1 [0-1] ( H2H )
F 21/10 14:45 RC Lens 1 0-0 AJ Auxerre 2 [0-0] ( H2H )
F 21/10 16:25 AEFMH 6-1 AEFCL [3-1] ( )
F 21/10 16:35 Crown Storm 1-3 Finlandia Lions [1-1] ( )
F 21/10 15:00 Larkview Boys 2 6-0 Transylvania 3 [4-0] ( )
F 21/10 15:00 Frosinone 3 1-0 Livorno 3 [0-0] ( H2H )
F 21/10 15:00 Sheffield United 4 1-0 Arsenal 4 [1-0] ( H2H )
F 21/10 14:45 Melksham 2 4-6 Moneyfields 2 [4-1] ( )
F 21/10 14:45 Modena FC 3 1-1 Fermana FC 4 [0-0] ( H2H )
F 21/10 12:00 AEL Limassol 5 1-1 AEK Larnaka 3 [0-0] ( H2H )
F 21/10 07:10 FK Berane 2 3-1 Gusinje 1 [0-0] ( )
F 21/10 06:55 Maziya SRC 5-0 Nilandhoo 1 3 [2-0] ( )
F 21/10 07:55 Esbjerg fB II 5-0 Viborg FF II 1 [2-0] ( )
F 21/10 07:00 Brøndby IF II 4-2 Lyngby BK II [1-1] ( )
F 21/10 06:55 AC Horsens II 1-1 Odense BK II [1-0] ( )
F 21/10 06:30 Vasko SC 4-3 Velsao 1 [2-2] ( )
F 21/10 08:15 Bidco United 2 2-1 Shabana [1-1] ( )
F 21/10 07:30 Talanta 3 1-1 Nakumatt 2 [1-1] ( )
F 21/10 07:00 Vihiga United 2-1 Vihiga Bullets [0-0] ( )
F 21/10 06:35 Kenya Polisi 2-1 St. Josephs Youth [1-0] ( )
F 21/10 06:30 Migori 0-0 Ushuru F.C. [0-0] ( )
F 21/10 06:05 Muranga Seal 1 0-1 Nairobi Stima [0-0] ( )
F 21/10 09:00 Ürdün U19 0-4 Shabab Al Ordon [0-3] ( )
F 21/10 06:55 FC Erchim 2-2 Athletic 220 2 [1-0] ( )
F 21/10 03:55 Deren 1 0-2 Khangarid Klub 1 [0-0] ( )
F 21/10 06:00 REU Moskova 1-1 CHGU Groznyi 1 [1-1] ( )
F 21/10 03:05 PGAFKSiT 2 0-3 KubGU Krasnodar 1 [0-1] ( )
F 21/10 04:30 PSMS Medan 1 4-1 BaBel United 2 [1-0] ( )
F 21/10 04:25 PSCS Cilacap 1 4-0 PSGC Ciamis 1 [2-0] ( )
F 21/10 04:25 Cilegon United 3 2-0 Perserang 1 1 [0-0] ( )
F 21/10 04:10 FC Deltras 4-1 Sinar Harapan 1 [1-1] ( )
F 21/10 03:55 Panipi Raya 3 2-4 Likot 1 7 [0-2] ( )
F 21/10 02:55 PS Pemuda Jaya 3 1-0 Pro Direct 3 [0-0] ( )
F 21/10 02:05 Boliyohuto 0-2 PS Gorut 1 [0-1] ( )
F 21/10 04:00 Stal 1-1 Liteischik ( )
F 21/10 03:20 Liteischik 2-0 Metallurg ( )
F 21/10 02:40 Avtomobilist 1-3 Stal ( )
F 21/10 07:30 Sevan 7 1-0 Aragats 1 5 ( H2H )
F 21/10 12:00 Al Yarmouk U20 1 1 0-3 Kuveyt U20 [0-1] ( )
F 21/10 12:00 Al Sahel U20 3 1-2 Khaitan U20 4 [1-1] ( )
F 21/10 14:00 Al Masry 3 2-0 FC Masr [2-0] ( )
F 21/10 13:35 Islamabad 0-1 HEC [0-0] ( )
F 21/10 11:05 Raiders Lahore 1-1 Bahawalpur [0-0] ( )
F 21/10 09:00 Doves All Stars 2 2-1 Kataka 2 [1-0] ( )
F 21/10 09:00 Serameka 2 2-0 El Daklyeh FC 3 [0-0] ( )
F 21/10 08:55 Tersana SC 0-2 Suez Montakhab 1 [0-0] ( )
F 21/10 08:00 Al-Karkh SC 0-0 Baghdad ( )
Bize ulaşın