Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Antwerpen II - Limburg United II 16.09.2022

Yenile
Bitmiş 16/09 15:00

Eşzamanlı

Antwerpen II ANT
LIM Limburg United II
Kazanır
Kazanır
3
2
Bütün oyunlar

Tablo

Championship Round
# Takım OO K Y TP P
1. Kortrijk Spurs
14 11 3 1220:969 36
2. LDP Donza
14 10 4 1160:1039 34
3. Basics Melsele
14 8 6 1119:1083 30
4. Royal IV Brussels
14 7 7 1041:1049 28
5. Guco Lier
14 6 8 1045:1063 26
6. Antwerpen II
14 6 8 1016:1119 26
Group 1
# Takım OO K Y TP P
1. Guco Lier
14 11 3 1140:931 36
2. Basics Melsele
14 11 3 1186:1064 36
3. Antwerpen II
14 7 7 1085:1074 28
4. Gembo Borgerhout
14 7 7 1008:1054 28
5. Kontich Wolves
14 6 8 1060:1117 26
6. Croonen Lommel
14 5 9 1043:1101 24
Relegation Round
# Takım OO K Y TP P
1. ION Waregem
12 10 2 1023:837 32
2. Neufchateau
12 8 4 1090:991 28
3. Oxaco Boechout
12 7 5 1056:978 26
4. Limburg United II
12 7 5 926:938 26
5. Croonen Lommel
12 5 7 949:965 22
6. Kontich Wolves
12 4 8 938:1016 20
Daha fazla göster

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Antwerpen II
ANT - %
Limburg United II
LIM - %

Antwerpen II - Limburg United II - 16.09.2022 basketbol maçı, Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm turnuvasının kapsamında oynanacak ve 15:00'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca Antwerpen II - Limburg United II basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.

Antwerpen II ve Limburg United II basketbol maçı

Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. Antwerpen II - Limburg United II arasındaki 16 Eyl 2022 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.

Basketbol oyunları

Antwerpen II ve Limburg United II'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Antwerpen II en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Neufchateau - Antwerpen II 28 Nis 2026 81:65 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm
  • Antwerpen II - Neufchateau 26 Nis 2026 78:70 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm
  • Neufchateau - Antwerpen II 24 Nis 2026 101:78 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm
  • Falco Gent - Antwerpen II 17 Nis 2026 71:85 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm
  • Antwerpen II - United Woluwe 11 Nis 2026 96:69 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm

Limburg United II en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Limburg United II - Gembo Borgerhout 22 Mar 2025 86:93 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm
  • Limburg United II - Antwerpen II 16 Mar 2025 85:78 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm
  • Limburg United II - ION Waregem 22 Şub 2025 66:89 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm
  • Spirou Charleroi II - Limburg United II 16 Şub 2025 116:48 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm
  • Limburg United II - Croonen Lommel 09 Şub 2025 73:97 Belçika Şampiyonası. 1.Bölüm