Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

BK Lokomotiva Plzen - Turi Svitavy U23 06.04.2025

Yenile
Bitmiş 06/04 11:00
Yarı finaller
G
C1
C2
C3
C4
BK Lokomotiva Plzen LOK
75
23
9
25
18
Turi Svitavy U23 SVI
87
24
23
22
18

Eşzamanlı

BK Lokomotiva Plzen LOK
SVI Turi Svitavy U23
Kazanır
Kazanır
1
4
Bütün oyunlar

Tablo

1. Liga 24/25, Promotion Round
# Takım OO K Y TP P
1. GAPA Hradec Kralove
10 9 1 933:679 19
2. Turi Svitavy U23
10 6 4 863:805 16
3. BK Lokomotiva Plzen
10 6 4 805:774 16
4. CZ.Academy
10 5 5 774:797 15
5. Basket Brno U23
10 3 7 744:824 13
6. BK Wolves Radotin
10 1 9 657:897 11
Group East
# Takım OO K Y TP P
1. GAPA Hradec Kralove
18 18 0 1764:1139 36
2. Turi Svitavy U23
18 16 2 1584:1381 34
3. Basket Brno U23
18 12 6 1463:1250 30
4. SKB Zlin
18 12 6 1473:1289 30
5. Novy Jicin U23
18 9 9 1458:1475 27
6. BK Opava II
18 8 10 1392:1491 26
Group West
# Takım OO K Y TP P
1. BK Lokomotiva Plzen
16 14 2 1331:1115 30
2. CZ.Academy
16 10 6 1237:1223 26
3. BK Wolves Radotin
16 10 6 1227:1245 26
4. Polabi
16 9 7 1369:1279 25
5. USK II Praha
16 9 7 1179:1205 25
6. Sokol Prazsky
16 8 8 1280:1244 24
Daha fazla göster

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
BK Lokomotiva Plzen
LOK - %
Turi Svitavy U23
SVI - %

Tahminler

Ev sahibi/Deplasman
Ən yaxşı şans nəticə 85%
proqnozlara keçin

BK Lokomotiva Plzen - Turi Svitavy U23 - 06.04.2025 basketbol maçı, Çekya Şampiyonası. 1.Liga turnuvasının kapsamında oynanacak ve 11:00'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca BK Lokomotiva Plzen - Turi Svitavy U23 basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.

BK Lokomotiva Plzen ve Turi Svitavy U23 basketbol maçı

Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. BK Lokomotiva Plzen - Turi Svitavy U23 arasındaki 06 Nis 2025 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.

Basketbol oyunları

BK Lokomotiva Plzen ve Turi Svitavy U23'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

BK Lokomotiva Plzen en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • BK Lokomotiva Plzen - Turi Svitavy U23 27 Mar 2026 91:96 Çekya Şampiyonası. 1.Liga
  • BK Pardubice II - BK Lokomotiva Plzen 20 Mar 2026 82:87 Çekya Şampiyonası. 1.Liga
  • BK Lokomotiva Plzen - Novy Jicin U23 15 Mar 2026 85:77 Çekya Şampiyonası. 1.Liga
  • SKB Zlin - BK Lokomotiva Plzen 06 Mar 2026 87:66 Çekya Şampiyonası. 1.Liga
  • BK Lokomotiva Plzen - BK Pardubice II 01 Mar 2026 68:74 Çekya Şampiyonası. 1.Liga

Turi Svitavy U23 en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • SKB Zlin - Turi Svitavy U23 22 Nis 2026 86:71 Çekya Şampiyonası. 1.Liga
  • Turi Svitavy U23 - SKB Zlin 19 Nis 2026 82:67 Çekya Şampiyonası. 1.Liga
  • SKB Zlin - Turi Svitavy U23 17 Nis 2026 90:67 Çekya Şampiyonası. 1.Liga
  • Novy Jicin U23 - Turi Svitavy U23 15 Nis 2026 74:99 Çekya Şampiyonası. 1.Liga
  • Turi Svitavy U23 - Novy Jicin U23 12 Nis 2026 88:84 Çekya Şampiyonası. 1.Liga