Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Dubrava Zagreb - KK Aleta Puntamika 10.04.2021

Yenile
Bitmiş 10/04 08:00

Eşzamanlı

Dubrava Zagreb DUB
ALE KK Aleta Puntamika
Kazanır
Kazanır
4
1
Bütün oyunlar

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Dubrava Zagreb
DUB - %
KK Aleta Puntamika
ALE - %

Dubrava Zagreb - KK Aleta Puntamika - 10.04.2021 basketbol maçı, Hırvatistan Şampiyonası. Premier Liga turnuvasının kapsamında oynanacak ve 08:00'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca Dubrava Zagreb - KK Aleta Puntamika basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.

Dubrava Zagreb ve KK Aleta Puntamika basketbol maçı

Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. Dubrava Zagreb - KK Aleta Puntamika arasındaki 10 Nis 2021 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.

Basketbol oyunları

Dubrava Zagreb ve KK Aleta Puntamika'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Dubrava Zagreb en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • KK Cibona - Dubrava Zagreb 19 Mayıs 2026 92:87 Hırvatistan Şampiyonası. Premier Liga
  • Dubrava Zagreb - KK Cibona 16 Mayıs 2026 86:84 Hırvatistan Şampiyonası. Premier Liga
  • KK Cibona - Dubrava Zagreb 13 Mayıs 2026 96:73 Hırvatistan Şampiyonası. Premier Liga
  • KK Zabok - Dubrava Zagreb 09 Mayıs 2026 75:63 Hırvatistan Şampiyonası. Premier Liga
  • Dubrava Zagreb - Kk Samobor 02 Mayıs 2026 66:76 Hırvatistan Şampiyonası. Premier Liga

KK Aleta Puntamika en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • KK Aleta Puntamika - Skrljevo 17 Nis 2026 90:96 Hırvatistan Şampiyonası. 1.Liga
  • HAKK Mladost - KK Aleta Puntamika 12 Nis 2026 69:58 Hırvatistan Şampiyonası. 1.Liga
  • KK Aleta Puntamika - Omis 01 Nis 2026 76:87 Hırvatistan Şampiyonası. 1.Liga
  • KK Jazine Arbanasi - KK Aleta Puntamika 27 Mar 2026 100:75 Hırvatistan Şampiyonası. 1.Liga
  • KK Aleta Puntamika - Marsonia 21 Mar 2026 86:91 Hırvatistan Şampiyonası. 1.Liga