Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Fairleigh Dickinson - Massachusetts Stonehill Skyhawks 05.02.2026

Yenile
Bitmiş 05/02 19:00

Ana olaylar

Çeyrek 1
31 : 24
2 - 0
Fairleigh Dickinson
2
0:49
4 - 0
Fairleigh Dickinson
2
2:19
6 - 0
Fairleigh Dickinson
2
3:20
6 - 1
Massachusetts Stonehill Skyhawks
1
3:36
6 - 2
Massachusetts Stonehill Skyhawks
1
3:36
8 - 2
Fairleigh Dickinson
2
3:58
8 - 4
Massachusetts Stonehill Skyhawks
2
4:48
10 - 4
Fairleigh Dickinson
2
5:09
13 - 4
Fairleigh Dickinson
3
6:17
13 - 7
Massachusetts Stonehill Skyhawks
1
6:52
13 - 6
Massachusetts Stonehill Skyhawks
2
6:55
15 - 7
Fairleigh Dickinson
2
7:57
17 - 7
Fairleigh Dickinson
2
8:57
17 - 8
Massachusetts Stonehill Skyhawks
1
9:22
17 - 9
Massachusetts Stonehill Skyhawks
1
9:22
17 - 12
Massachusetts Stonehill Skyhawks
3
9:50
17 - 13
Massachusetts Stonehill Skyhawks
1
10:26
19 - 13
Fairleigh Dickinson
2
10:46
19 - 15
Massachusetts Stonehill Skyhawks
2
11:03
21 - 15
Fairleigh Dickinson
2
11:24
21 - 17
Massachusetts Stonehill Skyhawks
2
13:53
24 - 17
Fairleigh Dickinson
3
14:19
24 - 20
Massachusetts Stonehill Skyhawks
3
14:40
Daha fazla yükle

İstatistik

Fairleigh Dickinson FDU
STNH Massachusetts Stonehill Skyhawks

Genel bakış

35 2-Puanlık gol girişimleri 29
18 2-Puanlık başarılı goller 12
51% 2-Puanlık gollerin % 41%
22 3-Puanlık Qol girişimleri 20
8 3-Puanlık Başarılı goller 6
36% 3-Puanlık gollerin % 30%
17 Serbest atış denemeleri 26
14 Serbest vuruş 16
82% Serbest atışlar % 61%
57 Denenmiş saha golleri 49
26 Başarılı saha golleri 18
46% Saha golleri % 37%
34 Ribaund 25
8 Hücum Ribaundları 6
26 Savunma Ribaundları 19
10 Sayı pası 5
8 Cirolar 12
9 Çalmak 4
1 Engellenen Şutlar 2
24 Fauller 17
2 Zaman aşımları 6
51% Top tutma 49%
21 En büyük lider 0

Eşzamanlı

Fairleigh Dickinson FDU
STNH Massachusetts Stonehill Skyhawks
Kazanır
Kazanır
4
1
Bütün oyunlar

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Fairleigh Dickinson
FDU - %
Massachusetts Stonehill Skyhawks
STNH - %

Tahminler

Ev sahibi/Deplasman
Ən yaxşı şans nəticə 56%
proqnozlara keçin

Fairleigh Dickinson - Massachusetts Stonehill Skyhawks - 05.02.2026 basketbol maçı, Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА) turnuvasının kapsamında oynanacak ve 19:00'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca Fairleigh Dickinson - Massachusetts Stonehill Skyhawks basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.

Fairleigh Dickinson ve Massachusetts Stonehill Skyhawks basketbol maçı

Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. Fairleigh Dickinson - Massachusetts Stonehill Skyhawks arasındaki 05 Şub 2026 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.

Basketbol oyunları

Fairleigh Dickinson ve Massachusetts Stonehill Skyhawks'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Fairleigh Dickinson en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Mercyhurst Lakers - Fairleigh Dickinson 04 Mar 2026 70:61 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
  • LIU Sharks - Fairleigh Dickinson 28 Şub 2026 74:60 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
  • Le Moyne Dolphins - Fairleigh Dickinson 26 Şub 2026 76:59 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
  • Fairleigh Dickinson - New Haven 21 Şub 2026 77:84 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
  • Chicago State Cougars - Fairleigh Dickinson 19 Şub 2026 59:60 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)

Massachusetts Stonehill Skyhawks en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Le Moyne Dolphins - Massachusetts Stonehill Skyhawks 04 Mar 2026 71:81 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
  • Massachusetts Stonehill Skyhawks - Mercyhurst Lakers 28 Şub 2026 72:75 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
  • Massachusetts Stonehill Skyhawks - Saint Francis Red Flash 26 Şub 2026 103:77 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
  • Massachusetts Stonehill Skyhawks - Le Moyne Dolphins 21 Şub 2026 77:68 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
  • New Haven - Massachusetts Stonehill Skyhawks 19 Şub 2026 64:51 Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)