Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

İlkler Şehri Uşak - Etimesgut Belediyesi 17.05.2025

Yenile
Bitmiş 17/05 08:00
G
C1
C2
C3
C4
BZ
İlkler Şehri Uşak ILK
91
21
22
15
26
7
Etimesgut Belediyesi ETI
89
18
14
24
28
5

Eşzamanlı

İlkler Şehri Uşak ILK
ETI Etimesgut Belediyesi
Kazanır
Kazanır
3
2
Bütün oyunlar

Tablo

Playoffs
# Takım OO K Y TP P
1. Göztepe
10 8 2 741:656 18
2. Kahramanmaraş istiklal
10 8 2 806:740 18
3. İlkler Şehri Uşak
10 6 4 701:696 16
4. Ege Üniversitesi
10 4 6 727:790 14
5. Eskisehir Birey Koleji
10 3 7 671:727 13
6. Etimesgut Belediyesi
10 1 9 793:830 11
TB2L 24/25, Group B
# Takım OO K Y TP P
1. İstanbul BŞB
16 12 4 1239:1158 28
2. Etimesgut Belediyesi
16 10 6 1377:1308 26
3. Eskisehir Birey Koleji
16 10 6 1157:1164 26
4. Beylikdüzü
16 8 8 1203:1194 24
5. Sakarya Büyükşehir
16 7 9 1153:1186 23
6. Gemlikspor
16 7 9 1243:1242 23
TB2L 24/25, Group C
# Takım OO K Y TP P
1. İlkler Şehri Uşak
14 12 2 1131:950 26
2. ABB Egospor
14 9 5 1133:1103 23
3. Güngören Doruk
14 9 5 1124:1026 23
4. Ege Üniversitesi
14 8 6 1044:1025 22
5. High Touch HT
14 6 8 1033:1052 20
6. Vefa
14 6 8 1025:1068 20
Daha fazla göster

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
İlkler Şehri Uşak
ILK - %
Etimesgut Belediyesi
ETI - %

İlkler Şehri Uşak - Etimesgut Belediyesi - 17.05.2025 basketbol maçı, Türkiye Şampiyonası. 2.Liga turnuvasının kapsamında oynanacak ve 08:00'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca İlkler Şehri Uşak - Etimesgut Belediyesi basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.

İlkler Şehri Uşak ve Etimesgut Belediyesi basketbol maçı

Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. İlkler Şehri Uşak - Etimesgut Belediyesi arasındaki 17 Mayıs 2025 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.

Basketbol oyunları

İlkler Şehri Uşak ve Etimesgut Belediyesi 'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

İlkler Şehri Uşak en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Turk Telekom II - İlkler Şehri Uşak 14 Mar 2026 86:73 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga
  • İlkler Şehri Uşak - İTU Spor 08 Mar 2026 78:83 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga
  • İstanbul BŞB - İlkler Şehri Uşak 28 Şub 2026 104:73 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga
  • İlkler Şehri Uşak - Çiftlikköy 23 Şub 2026 61:77 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga
  • İlkler Şehri Uşak - Çiftlikköy 21 Şub 2026 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga

Etimesgut Belediyesi en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Çorlu Belediyesi - Etimesgut Belediyesi 28 Mar 2026 67:46 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga
  • Etimesgut Belediyesi - Çorlu Belediyesi 25 Mar 2026 76:76 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga
  • Akhisar Belediyespor - Etimesgut Belediyesi 14 Mar 2026 75:85 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga
  • Etimesgut Belediyesi - Turk Telekom II 06 Mar 2026 93:76 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga
  • İTU Spor - Etimesgut Belediyesi 27 Şub 2026 72:87 Türkiye Şampiyonası. 2.Liga