Cair 2030 - KK Pelister 15.03.2025
Yenile
Bitmiş
15/03 15:30
Country:
Kuzey Makedonya
G
C1
C2
C3
C4
64
18
12
19
15
69
19
15
16
19
Tablo
Prva Liga 24/25
| # Takım | OO | K | Y | TP | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. MZT Skopje | |||||||
| 22 | 16 | 6 | 1785:1518 | 38 | |||
| 2. KK TFT Skopje | |||||||
| 22 | 15 | 7 | 1700:1630 | 37 | |||
| 3. KK Rabotnički | |||||||
| 22 | 15 | 7 | 1839:1696 | 37 | |||
| 4. MKK Kumanovo | |||||||
| 22 | 14 | 8 | 1760:1637 | 36 | |||
| 5. Kozuv Gevgelija | |||||||
| 22 | 13 | 9 | 1810:1737 | 35 | |||
| 6. KK Pelister | |||||||
| 22 | 13 | 9 | 1822:1740 | 35 | |||
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!
Kim kazanır?
Sonucu görmek için oy verin
CAI
- %
PEL
- %
Ev sahibi/Deplasman
Ən yaxşı şans nəticə 61%
Cair 2030 - KK Pelister - 15.03.2025 basketbol maçı, Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig turnuvasının kapsamında oynanacak ve 15:30'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca Cair 2030 - KK Pelister basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.
Cair 2030 ve KK Pelister basketbol maçı
Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. Cair 2030 - KK Pelister arasındaki 15 Mar 2025 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.Basketbol oyunları
Cair 2030 ve KK Pelister'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%Cair 2030 en son basketbol maçları ve sonuçları:
- Gostivar - Cair 2030 28 Nis 2026 107:72 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
- Cair 2030 - Fenix 25 Nis 2026 76:63 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
- KK Rabotnički - Cair 2030 22 Nis 2026 94:83 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
- Cair 2030 - MKK Kumanovo 18 Nis 2026 83:91 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
- Cair 2030 - Kk Angeli 09 Nis 2026 91:69 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
KK Pelister en son basketbol maçları ve sonuçları:
- KK TFT Skopje - KK Pelister 23 Mayıs 2026 86:90 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
- KK Pelister - KK TFT Skopje 20 Mayıs 2026 112:116 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
- KK TFT Skopje - KK Pelister 16 Mayıs 2026 87:109 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
- MZT Skopje - KK Pelister 13 Mayıs 2026 87:58 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig
- KK Pelister - MZT Skopje 10 Mayıs 2026 81:76 Kuzey Makedonya Şampiyonası. Süper Lig