Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Club San Martin de Corrientes - Gimnasia Comodoro 11.03.2026

Yenile
Bitmiş 11/03 20:00
G
C1
C2
C3
C4
Club San Martin de Corrientes SMC
66
19
12
16
19
Gimnasia Comodoro COM
102
31
25
19
27

Eşzamanlı

Club San Martin de Corrientes SMC
COM Gimnasia Comodoro
Kazanır
Kazanır
1
4
Bütün oyunlar

Tablo

LNB 25/26
# Takım OO K Y TP P
1. Quimsa
36 24 12 3000:2752 60
2. Gimnasia Comodoro
36 24 12 2943:2755 60
3. Obera TC
36 23 13 2922:2773 59
4. Regatas Corrientes
36 23 13 2867:2743 59
5. Boca Juniors
36 22 14 2932:2799 58
6. Obras Sanitarias Buenos Aires
36 21 15 2920:2846 57
Daha fazla göster

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Club San Martin de Corrientes
SMC - %
Gimnasia Comodoro
COM - %

Tahminler

Ev sahibi/Deplasman
Ən yaxşı şans nəticə 52%
proqnozlara keçin

Club San Martin de Corrientes - Gimnasia Comodoro - 11.03.2026 basketbol maçı, Arjantin Şampiyonası. LNB turnuvasının kapsamında oynanacak ve 20:00'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca Club San Martin de Corrientes - Gimnasia Comodoro basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.

Club San Martin de Corrientes ve Gimnasia Comodoro basketbol maçı

Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. Club San Martin de Corrientes - Gimnasia Comodoro arasındaki 11 Mar 2026 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.

Basketbol oyunları

Club San Martin de Corrientes ve Gimnasia Comodoro'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Club San Martin de Corrientes en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Club San Martin de Corrientes - Boca Juniors 30 Nis 2026 97:101 Arjantin Şampiyonası. LNB
  • Boca Juniors - Club San Martin de Corrientes 27 Nis 2026 83:81 Arjantin Şampiyonası. LNB
  • Boca Juniors - Club San Martin de Corrientes 25 Nis 2026 98:95 Arjantin Şampiyonası. LNB
  • Union De Santa Fe - Club San Martin de Corrientes 19 Nis 2026 89:68 Arjantin Şampiyonası. LNB
  • Platense - Club San Martin de Corrientes 17 Nis 2026 77:79 Arjantin Şampiyonası. LNB

Gimnasia Comodoro en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Quimsa - Gimnasia Comodoro 17 Haz 2026 88:60 Arjantin Şampiyonası. LNB
  • Gimnasia Comodoro - Quimsa 13 Haz 2026 74:77 Arjantin Şampiyonası. LNB
  • Gimnasia Comodoro - Quimsa 11 Haz 2026 76:59 Arjantin Şampiyonası. LNB
  • Quimsa - Gimnasia Comodoro 08 Haz 2026 79:80 Arjantin Şampiyonası. LNB
  • Quimsa - Gimnasia Comodoro 06 Haz 2026 73:82 Arjantin Şampiyonası. LNB