Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Shahrdari Gorgan Municipality - Toofarghan Azershahr 15.12.2022

Yenile
Bitmiş 15/12 07:30

Eşzamanlı

Shahrdari Gorgan Municipality SHA
AZA Toofarghan Azershahr
Kazanır
Kazanır
3
0
Bütün oyunlar

Tablo

Super League 22/23
# Takım OO K Y TP P
1. Shahrdari Gorgan Municipality
22 20 2 1793:1476 42
2. Zob Ahan Esfahan
22 16 6 1739:1565 38
3. Kaleh Mazandaran
22 15 7 1857:1646 37
4. Naft Abadan
22 14 8 1749:1631 36
5. Mahram Tehran
22 14 8 1735:1601 36
6. Avijeh Sanat Parsa Mashhad
22 12 10 1549:1545 34
Super League 22/23, Championship Round
# Takım OO K Y TP P
1. Shahrdari Gorgan Municipality
28 26 2 2254:1872 54
2. Kaleh Mazandaran
28 18 10 2365:2164 46
3. Zob Ahan Esfahan
28 18 10 2137:2002 45
4. Naft Abadan
28 15 13 2219:2117 43
Super League 22/23, Relegation Round
# Takım OO K Y TP P
1. Foolad Hormozgan
26 12 14 1775:1868 37
2. Mes Rafsanjan
27 10 17 1754:1807 36
3. Raad Padafand
26 4 22 1768:2132 30
4. Toofarghan Azershahr
25 2 23 1407:1770 25
Daha fazla göster

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Shahrdari Gorgan Municipality
SHA - %
Toofarghan Azershahr
AZA - %

Shahrdari Gorgan Municipality - Toofarghan Azershahr - 15.12.2022 basketbol maçı, İran Şampiyonası. Süper Lig turnuvasının kapsamında oynanacak ve 07:30'da başlayacak. fscore-tr.com’de her hayran basketbol maçının istatistiklerini ve sonuçlarını öğrenebilecek. Ayrıca Shahrdari Gorgan Municipality - Toofarghan Azershahr basketbol maçını kayıt olmadan kaliteli bir şekilde online izleyebilirsiniz. Basketbol bugün tüm fscore-tr.com kullanıcıları için daha da erişilebilir hale geldi.

Shahrdari Gorgan Municipality ve Toofarghan Azershahr basketbol maçı

Oyunun canlı yayınını üzerinden izleyebilir ve ayrıca fscore-tr.com’de yayınlanan metinleri okuyabilirsiniz. Shahrdari Gorgan Municipality - Toofarghan Azershahr arasındaki 15 Ara 2022 karşılaşmasını kaçırmamak için oyunu "Oyunlarım"a ekleyin. Bu şekilde hızlı bir şekilde bir eşleşme bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin size oyun başladığında sizi bilgilendirecek bildirimler göndermesine izin verin.

Basketbol oyunları

Shahrdari Gorgan Municipality ve Toofarghan Azershahr'in önümüzdeki oyunları: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Shahrdari Gorgan Municipality en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • PAS Kurdestan - Shahrdari Gorgan Municipality 12 Şub 2026 58:103 İran Şampiyonası. Süper Lig
  • Shahrdari Gorgan Municipality - Petro Novin 09 Şub 2026 20:0 İran Şampiyonası. Süper Lig
  • PAS Kurdestan - Shahrdari Gorgan Municipality 01 Şub 2026 İran Şampiyonası. Süper Lig
  • Shahrdari Gorgan Municipality - Petro Novin 29 Oca 2026 İran Şampiyonası. Süper Lig
  • Raad Padafand - Shahrdari Gorgan Municipality 25 Oca 2026 61:85 İran Şampiyonası. Süper Lig

Toofarghan Azershahr en son basketbol maçları ve sonuçları:

  • Toofarghan Azershahr - Raad Padafand 27 Şub 2023 İran Şampiyonası. Süper Lig
  • Mes Rafsanjan - Toofarghan Azershahr 23 Şub 2023 İran Şampiyonası. Süper Lig
  • Toofarghan Azershahr - Foolad Hormozgan 20 Şub 2023 İran Şampiyonası. Süper Lig
  • Raad Padafand - Toofarghan Azershahr 13 Şub 2023 20:0 İran Şampiyonası. Süper Lig
  • Toofarghan Azershahr - Mes Rafsanjan 09 Şub 2023 0:20 İran Şampiyonası. Süper Lig