Al Ittihad Jeddah - Al-Fateh Tahminler
Maç tahminleri
07/02/2025
Al Ittihad Jeddah
Al-Fateh
Bet:Kazanan - Takım 1
Bahis parası koyKim kazanır?
Bahis ipuçları
8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Al Ittihad Jeddah 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
8 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Al Ittihad Jeddah 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Al-Fateh 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Al Ittihad Jeddah 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Al Ittihad Jeddah 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Al-Fateh yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Al Ittihad Jeddah 'si
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Al Ittihad Jeddah 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Al-Fateh 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Al Ittihad Jeddah 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Al Ittihad Jeddah 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Al-Fateh 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Al Ittihad Jeddah 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Al Ittihad Jeddah için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
3 / 10 tüm müsabakalarda son maç Al Ittihad Jeddah yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Al-Fateh 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Al-Fateh 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2