Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Ateneo de Manila University - UP Fighting Maroons Tahminler

Yenile
Bitmiş 08/10 05:15

Maç tahminleri

08/10/2025

Ateneo de Manila University

05:15

UP Fighting Maroons

Bet:1x2 - K2

Oranlar:2.01

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.10.2025 19:40

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
0
5

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Ateneo de Manila University
ATE - %
UP Fighting Maroons
UP - %

Bahis ipuçları

Ateneo de Manila University

1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

Ateneo de Manila University UP Fighting Maroons

3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

Ateneo de Manila University UP Fighting Maroons

3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

Mərc:1x2 - X

Ateneo de Manila University

4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Ateneo de Manila University 'si

Ateneo de Manila University

6 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Ateneo de Manila University için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Ateneo de Manila University

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ateneo de Manila University 'si yenilgiyle sonuçlandı

UP Fighting Maroons

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların UP Fighting Maroons 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

UP Fighting Maroons

4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların UP Fighting Maroons 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Ateneo de Manila University

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Ateneo de Manila University 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Ateneo de Manila University

3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Ateneo de Manila University 'si galibiyetle sonuçlandı

UP Fighting Maroons

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların UP Fighting Maroons 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Ateneo de Manila University

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ateneo de Manila University 'si yenilgiyle sonuçlandı

Ateneo de Manila University

6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Ateneo de Manila University 'si galibiyetle sonuçlandı

UP Fighting Maroons

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların UP Fighting Maroons 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

UP Fighting Maroons

6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların UP Fighting Maroons 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Ateneo de Manila University

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Ateneo de Manila University 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Ateneo de Manila University

4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Ateneo de Manila University 'si galibiyetle sonuçlandı

UP Fighting Maroons

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların UP Fighting Maroons 'si yenilgiyle sonuçlandı

UP Fighting Maroons

4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların UP Fighting Maroons 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.10.2025 19:40