Austin 'Roos - Schreiner Mountaineers Tahminler
Maç tahminleri
17/01/2025
Austin 'Roos
Schreiner Mountaineers
Bet:1x2 - K2
Bahis parası koyKim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 234. Austin 'Roos | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 6 | 7 | 1017:1077 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 123. Schreiner Mountaineers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 9 | 6 | 1174:1252 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Bayanlar. Güney
Ringwood Hawks (Bayanlar)-Frankston Blues (Bayanlar)
Filipinler. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Avustralya. NBL1. Güney
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipinler. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
Bahis ipuçları
5 / 9 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Austin 'Roos 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Schreiner Mountaineers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 9 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Austin 'Roos 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Schreiner Mountaineers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
7 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Schreiner Mountaineers 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
4 / 9 tüm turnuvalardaki son maçların Austin 'Roos 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Schreiner Mountaineers 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
4 / 9 tüm turnuvalardaki son maçların Austin 'Roos 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Schreiner Mountaineers 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 9 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Austin 'Roos 'si
3 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Schreiner Mountaineers 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1