Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Zaragoza (Bayanlar) - Club Baloncesto Leganes (Bayanlar) Tahminler

Yenile
Bitmiş 08/04 14:00

Maç tahminleri

08/04/2026

Zaragoza (Bayanlar)

14:00

Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)

Bet:1x2 - K1

Oranlar:1.44

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.04.2026 19:41

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
4
1

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Zaragoza (Bayanlar)
ZAR - %
Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)
BAL - %

Bahis ipuçları

Zaragoza (Bayanlar)

6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Zaragoza (Bayanlar) 'si

Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Club Baloncesto Leganes (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)

2 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Club Baloncesto Leganes (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Zaragoza (Bayanlar)

4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Zaragoza (Bayanlar) 'si

Zaragoza (Bayanlar)

4 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Zaragoza (Bayanlar) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Club Baloncesto Leganes (Bayanlar) 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Zaragoza (Bayanlar)

4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Zaragoza (Bayanlar) 'si

Zaragoza (Bayanlar)

4 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Zaragoza (Bayanlar) için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Zaragoza (Bayanlar)

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Zaragoza (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Zaragoza (Bayanlar)

5 / 6 Takımlar arasındaki son maçların Zaragoza (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Club Baloncesto Leganes (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Zaragoza (Bayanlar)

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Zaragoza (Bayanlar) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Zaragoza (Bayanlar)

4 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Zaragoza (Bayanlar) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)

5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Club Baloncesto Leganes (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1

Zaragoza (Bayanlar)

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Zaragoza (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Zaragoza (Bayanlar)

5 / 6 Takımlar arasındaki son maçların Zaragoza (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Club Baloncesto Leganes (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Club Baloncesto Leganes (Bayanlar)

5 / 6 Takımlar arasındaki son maçların Club Baloncesto Leganes (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.04.2026 19:41