Nevėžis - Wolves Vilnius Tahminler
Maç tahminleri
09/11/2024
Nevėžis
Wolves Vilnius
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 09.11.2024 18:43
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Nevezis | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 1 | 6 | 593:622 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Wolves Vilnius | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 4 | 3 | 623:595 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
WNBA Commissioner’s Cup
New York Liberty (Bayanlar)-Las Vegas Aces (Bayanlar)
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Olivol Mundial-Larre Borges Montevideo
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Nevėžis 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Wolves Vilnius 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Nevėžis 'si
3 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Nevėžis 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wolves Vilnius 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Nevėžis 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Nevėžis 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wolves Vilnius 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Nevėžis 'si
3 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Nevėžis için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Nevėžis yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Wolves Vilnius 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Wolves Vilnius 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Nevėžis 'si
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wolves Vilnius 'si
3 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Wolves Vilnius 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 09.11.2024 18:43