Nevėžis - Wolves Vilnius Tahminler
Maç tahminleri
07/05/2025
Nevėžis
Wolves Vilnius
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.05.2025 19:40
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Nevezis | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 10 | 20 | 2679:2674 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Wolves Vilnius | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 16 | 14 | 2686:2656 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Bayanlar. Güney
Ringwood Hawks (Bayanlar)-Frankston Blues (Bayanlar)
Filipinler. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Avustralya. NBL1. Güney
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipinler. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
Bahis ipuçları
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Nevėžis 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 9 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Nevėžis 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maç Wolves Vilnius yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Nevėžis 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 9 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Nevėžis 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wolves Vilnius 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
7 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Nevėžis 'si
5 / 9 takımlar arasındaki son maçların sayısı Nevėžis 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wolves Vilnius 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Wolves Vilnius 'si
4 / 9 takımlar arasındaki son maçların sayısı Wolves Vilnius için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
3 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Nevėžis 'si
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wolves Vilnius 'si
4 / 9 takımlar arasındaki son maçların sayısı Wolves Vilnius 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
3 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Nevėžis 'si
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Wolves Vilnius 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 9 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Wolves Vilnius 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.05.2025 19:40