GGMT Vienna - Allianz Swans Gmunden Tahminler
Maç tahminleri
21/12/2023
GGMT Vienna
Allianz Swans Gmunden
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 21.12.2023 18:40
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Hallmann Vienna | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 7 | 4 | 943:847 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. Allianz Swans Gmunden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 8 | 4 | 993:886 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner’s Cup
New York Liberty (Bayanlar)-Las Vegas Aces (Bayanlar)
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Bahis ipuçları
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların GGMT Vienna 'si
6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Allianz Swans Gmunden 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi GGMT Vienna 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Allianz Swans Gmunden yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi GGMT Vienna 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Allianz Swans Gmunden 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların GGMT Vienna 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Allianz Swans Gmunden 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
3 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların GGMT Vienna 'si
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Allianz Swans Gmunden 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 21.12.2023 18:40