BK Liepājas Lauvas - Latvijas Universitate Tahminler
Maç tahminleri
05/01/2026
BK Liepājas Lauvas
Latvijas Universitate
Bet:Kazanan - Takım 1
Bahis parası koyKim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. Liepajas Lauvas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 3 | 11 | 1093:1235 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Latvijas Universitate | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 0 | 12 | 896:1153 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Bayanlar. Güney
Ringwood Hawks (Bayanlar)-Frankston Blues (Bayanlar)
Filipinler. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Avustralya. NBL1. Güney
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipinler. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların BK Liepājas Lauvas 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların BK Liepājas Lauvas 'si galibiyetle sonuçlandı
10 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Latvijas Universitate 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların BK Liepājas Lauvas 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların BK Liepājas Lauvas 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Latvijas Universitate 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların BK Liepājas Lauvas 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı BK Liepājas Lauvas 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Latvijas Universitate 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi BK Liepājas Lauvas 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı BK Liepājas Lauvas 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Latvijas Universitate 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi BK Liepājas Lauvas 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı BK Liepājas Lauvas 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maç Latvijas Universitate yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların BK Liepājas Lauvas 'si
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Latvijas Universitate 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Latvijas Universitate 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2