Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Brown Bears (Bayanlar) - New Hampshire Wildcats (Bayanlar) Tahminler

Yenile
Bitmiş 25/11 19:00
Country: ABD

Maç tahminleri

25/11/2025

Brown Bears (Bayanlar)

19:00

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

Bet:Kazanan - Takım 1

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
3
0

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Brown Bears (Bayanlar)
BRWN - %
New Hampshire Wildcats (Bayanlar)
UNH - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
130. Brown Bears (Women)
5 3 2 308:295
292. New Hampshire Wildcats (Women)
4 0 4 244:297

Bahis ipuçları

Brown Bears (Bayanlar)

5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Brown Bears (Bayanlar) 'si

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların sayısı New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Brown Bears (Bayanlar)

5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Brown Bears (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların sayısı New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2

Brown Bears (Bayanlar)

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Brown Bears (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Brown Bears (Bayanlar)

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların Brown Bears (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Brown Bears (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Brown Bears (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Brown Bears (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Brown Bears (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Brown Bears (Bayanlar)

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Brown Bears (Bayanlar) 'si

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 'si

New Hampshire Wildcats (Bayanlar)

1 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı New Hampshire Wildcats (Bayanlar) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2