CD Castro - Atletico PTO Varas Tahminler
Maç tahminleri
20/04/2024
CD Castro
Atletico PTO Varas
Bet:Kazanan - Takım 2
Bahis parası koyKim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Atletico PTO Varas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 9 | 11 | 1635:1678 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. CD Castro | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 8 | 12 | 1402:1426 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Ilagan Isabela Cowboys-Pasay Voyagers
Paranaque Patriots-Caloocan Batang Kankaloo
Quezon City Galeries Taipan-Cebu Greats
World Cup Qualification, Asia & Oceania
İran-Suriye
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların CD Castro 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların CD Castro 'si galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Atletico PTO Varas 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Atletico PTO Varas 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların CD Castro 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Atletico PTO Varas 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Atletico PTO Varas 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların CD Castro 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı CD Castro 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Atletico PTO Varas 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi CD Castro 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı CD Castro 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Atletico PTO Varas 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi CD Castro 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı CD Castro 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Atletico PTO Varas yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların CD Castro 'si
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Atletico PTO Varas 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Atletico PTO Varas 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2