Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Cleveland Charge - College Park Skyhawks Tahminler

Yenile
Bitmiş 14/01 19:00
Country: ABD
League: NBA. G-Ligi

Maç tahminleri

14/01/2025

Cleveland Charge

19:00

College Park Skyhawks

Bet:Kazanan - Takım 2

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
2
3

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Cleveland Charge
CLE - %
College Park Skyhawks
COL - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
7. Cleveland Charge
8 4 4 856:890
2. College Park Skyhawks
5 4 1 566:524

Bahis ipuçları

Cleveland Charge

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Cleveland Charge 'si

Cleveland Charge

2 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Cleveland Charge 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

College Park Skyhawks

6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların College Park Skyhawks 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Cleveland Charge

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Cleveland Charge 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Cleveland Charge

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Cleveland Charge 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

College Park Skyhawks

6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların College Park Skyhawks 'si

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1

Cleveland Charge

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Cleveland Charge 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Cleveland Charge

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Cleveland Charge 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

College Park Skyhawks

6 / 10 tüm müsabakalarda son maç College Park Skyhawks yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1

Cleveland Charge

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Cleveland Charge 'si yenilgiyle sonuçlandı

College Park Skyhawks

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların College Park Skyhawks 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

College Park Skyhawks

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların College Park Skyhawks 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Cleveland Charge

5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Cleveland Charge 'si

Cleveland Charge

2 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Cleveland Charge için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Cleveland Charge

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Cleveland Charge 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

College Park Skyhawks

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların College Park Skyhawks 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1