Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Criollos de Caguas - Leones de Ponce Tahminler

Yenile
Bitmiş 09/08 20:05
Yarı finaller

Maç tahminleri

09/08/2024

Criollos de Caguas

20:05

Leones de Ponce

Bet:1x2 - K2

Oranlar:2.41

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 10.08.2024 19:40

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
4
1

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Criollos de Caguas
CRI - %
Leones de Ponce
LPO - %

Bahis ipuçları

Criollos de Caguas

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Criollos de Caguas 'si

Leones de Ponce

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Leones de Ponce 'si

Leones de Ponce

3 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Leones de Ponce 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Criollos de Caguas

5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Criollos de Caguas 'si

Leones de Ponce

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Leones de Ponce 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Leones de Ponce

3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Leones de Ponce 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Criollos de Caguas

5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Criollos de Caguas yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Leones de Ponce

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Leones de Ponce 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Leones de Ponce

3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Leones de Ponce 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2

Leones de Ponce

5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Leones de Ponce 'si

Leones de Ponce

3 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Leones de Ponce için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2

Criollos de Caguas

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Criollos de Caguas 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Criollos de Caguas

3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Criollos de Caguas 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Leones de Ponce

5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Leones de Ponce yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1

Criollos de Caguas

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Criollos de Caguas 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Criollos de Caguas

3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Criollos de Caguas 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Leones de Ponce

5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Leones de Ponce 'si

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 10.08.2024 19:40