CSM Targoviste (Bayanlar) - BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) Tahminler
Maç tahminleri
07/12/2024
CSM Targoviste (Bayanlar)
BC UVG ICIM Arad (Bayanlar)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.12.2024 18:42
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. CSM Targoviste (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 3 | 2 | 399:288 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. UVG ICIM Arad (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 4 | 1 | 393:270 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
Club Trouville-Lagomar
Atletico Tabare-Colon
Atletico Olimpia-CD Albatros
Dominik Cumhuriyeti Şampiyonası. LNB
Caneros del Este -Metros de Santiago
Porto Riko Şampiyonası
Criollos de Caguas-Leones de Ponce
Capitanes de Arecibo -Cangrejeros de Santurce
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların CSM Targoviste (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
8 / 10 Takımlar arasındaki son maçların BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi CSM Targoviste (Bayanlar) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı CSM Targoviste (Bayanlar) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç CSM Targoviste (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi CSM Targoviste (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı CSM Targoviste (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların CSM Targoviste (Bayanlar) 'si
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı BC UVG ICIM Arad (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.12.2024 18:42