Delaware Blue Coasts - College Park Skyhawks Tahminler
Maç tahminleri
11/03/2025
Delaware Blue Coasts
College Park Skyhawks
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 11.03.2025 19:41
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. College Park Skyhawks | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 14 | 11 | 2761:2746 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Delaware Blue Coasts | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 9 | 18 | 2955:3102 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Bayanlar. Güney
Ringwood Hawks (Bayanlar)-Frankston Blues (Bayanlar)
Filipinler. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Avustralya. NBL1. Güney
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipinler. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
Bahis ipuçları
5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların College Park Skyhawks 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Delaware Blue Coasts 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların College Park Skyhawks 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
7 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Delaware Blue Coasts 'si
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların College Park Skyhawks 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Delaware Blue Coasts 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların College Park Skyhawks 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Delaware Blue Coasts 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç College Park Skyhawks yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Delaware Blue Coasts 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların College Park Skyhawks 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 11.03.2025 19:41