Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Erskine Flying Fleet - Shorter Hawks Tahminler

Yenile
Bitmiş 25/02 19:00

Maç tahminleri

25/02/2026

Erskine Flying Fleet

19:00

Shorter Hawks

Bet:Kazanan - Takım 2

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
1
3

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Erskine Flying Fleet
ERSK - %
Shorter Hawks
SHRT - %

Bahis ipuçları

Erskine Flying Fleet

9 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Erskine Flying Fleet 'si yenilgiyle sonuçlandı

Shorter Hawks

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Shorter Hawks 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Shorter Hawks

2 / 3 Takımlar arasındaki son maçların Shorter Hawks 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Erskine Flying Fleet

7 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Erskine Flying Fleet 'si

Erskine Flying Fleet

2 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı Erskine Flying Fleet 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Shorter Hawks

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Shorter Hawks 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Erskine Flying Fleet

7 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Erskine Flying Fleet 'si

Erskine Flying Fleet

2 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı Erskine Flying Fleet için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Erskine Flying Fleet

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların Erskine Flying Fleet 'si galibiyetle sonuçlandı

Shorter Hawks

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Shorter Hawks 'si yenilgiyle sonuçlandı

Shorter Hawks

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların Shorter Hawks 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Erskine Flying Fleet

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların Erskine Flying Fleet 'si galibiyetle sonuçlandı

Shorter Hawks

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Shorter Hawks 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Erskine Flying Fleet

3 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Erskine Flying Fleet 'si

Shorter Hawks

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Shorter Hawks 'si

Shorter Hawks

1 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı Shorter Hawks 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2