Fenerbahçe - Türk Telekom B.K. Tahminler
Maç tahminleri
20/02/2026
Fenerbahçe
Türk Telekom B.K.
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.02.2026 18:40
Kim kazanır?
Diğer tahminler
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner’s Cup
New York Liberty (Bayanlar)-Las Vegas Aces (Bayanlar)
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Bahis ipuçları
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Türk Telekom B.K. 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Türk Telekom B.K. 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
7 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Fenerbahçe 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Fenerbahçe için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Fenerbahçe 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Fenerbahçe 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Türk Telekom B.K. 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Fenerbahçe 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Fenerbahçe 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Türk Telekom B.K. yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
10 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Fenerbahçe 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Fenerbahçe 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Türk Telekom B.K. 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Türk Telekom B.K. 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Türk Telekom B.K. için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.02.2026 18:40