Haljala NGU - Tartu Ulikool Rock II Tahminler
Maç tahminleri
07/11/2025
Haljala NGU
Tartu Ulikool Rock II
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.11.2025 18:41
Kim kazanır?
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Bayanlar. Güney
Ringwood Hawks (Bayanlar)-Frankston Blues (Bayanlar)
Filipinler. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Avustralya. NBL1. Güney
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipinler. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
Bahis ipuçları
2 / 6 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Haljala NGU 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Tartu Ulikool Rock II 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 6 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Haljala NGU 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
3 / 6 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Haljala NGU 'si
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Tartu Ulikool Rock II 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
4 / 6 tüm turnuvalardaki son maçların Haljala NGU 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Tartu Ulikool Rock II 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Tartu Ulikool Rock II 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
2 / 6 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Haljala NGU 'si
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Tartu Ulikool Rock II 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.11.2025 18:41