Hapoel Haifa - Ironi Nahariya Tahminler
Maç tahminleri
24/10/2025
Hapoel Haifa
Ironi Nahariya
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 24.10.2025 19:40
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Hapoel Haifa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 1 | 140:162 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Ironi Nahariya | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | 0 | 95:70 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Ilagan Isabela Cowboys-Pasay Voyagers
Paranaque Patriots-Caloocan Batang Kankaloo
Quezon City Galeries Taipan-Cebu Greats
World Cup Qualification, Asia & Oceania
İran-Suriye
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm müsabakalarda son maç Hapoel Haifa yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Ironi Nahariya 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Hapoel Haifa 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Hapoel Haifa 'si
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Hapoel Haifa için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Hapoel Haifa 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Hapoel Haifa 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Hapoel Haifa 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Hapoel Haifa 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Hapoel Haifa 'si
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Ironi Nahariya 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 24.10.2025 19:40