Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Iwate Big Bulls - Aomori Wat's Tahminler

Yenile
Bitmiş 15/02 00:05

Maç tahminleri

15/02/2026

Iwate Big Bulls

00:05

Aomori Wat's

Bet:1x2 - K2

Oranlar:2.44

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.02.2026 18:40

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
3
2

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Iwate Big Bulls
IBB - %
Aomori Wat's
WAT - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
7. Aomori Wat's
36 6 30 2545:2989 12
5. Iwate Big Bulls
36 10 26 2513:2681 20

Bahis ipuçları

Iwate Big Bulls

6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Iwate Big Bulls 'si

Iwate Big Bulls

4 / 8 takımlar arasındaki son maçların sayısı Iwate Big Bulls 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Aomori Wat's

6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Aomori Wat's 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Iwate Big Bulls

8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Iwate Big Bulls 'si yenilgiyle sonuçlandı

Aomori Wat's

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Aomori Wat's 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Aomori Wat's

2 / 8 Takımlar arasındaki son maçların Aomori Wat's 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Iwate Big Bulls

4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Iwate Big Bulls 'si

Aomori Wat's

4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Aomori Wat's 'si

Aomori Wat's

4 / 8 takımlar arasındaki son maçların sayısı Aomori Wat's 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Iwate Big Bulls

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Iwate Big Bulls 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Iwate Big Bulls

4 / 8 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Iwate Big Bulls 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Aomori Wat's

6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Aomori Wat's yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1

Iwate Big Bulls

6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Iwate Big Bulls 'si

Iwate Big Bulls

4 / 8 takımlar arasındaki son maçların sayısı Iwate Big Bulls için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Iwate Big Bulls

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Iwate Big Bulls 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Iwate Big Bulls

4 / 8 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Iwate Big Bulls 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Aomori Wat's

6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Aomori Wat's 'si

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.02.2026 18:40