Linfield Wildcats - Pacific Lutheran Lutes Tahminler
Maç tahminleri
01/12/2023
Linfield Wildcats
Pacific Lutheran Lutes
Bet:1x2 - K1
Bahis parası koyKim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Linfield Wildcats | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0:0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1. Pacific Lutheran Lutes | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0:0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Ilagan Isabela Cowboys-Pasay Voyagers
Paranaque Patriots-Caloocan Batang Kankaloo
Quezon City Galeries Taipan-Cebu Greats
World Cup Qualification, Asia & Oceania
İran-Suriye
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Bahis ipuçları
9 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Linfield Wildcats 'si
2 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Linfield Wildcats için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Linfield Wildcats 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Linfield Wildcats 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Pacific Lutheran Lutes 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Pacific Lutheran Lutes 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Linfield Wildcats 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Linfield Wildcats 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Pacific Lutheran Lutes 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Pacific Lutheran Lutes 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Linfield Wildcats 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Pacific Lutheran Lutes 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Pacific Lutheran Lutes 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Linfield Wildcats 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Linfield Wildcats 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Pacific Lutheran Lutes 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
1 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Linfield Wildcats 'si
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Pacific Lutheran Lutes 'si
2 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Pacific Lutheran Lutes 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2