MBK Baník Handlová - BK Levicki Patrioti Tahminler
Maç tahminleri
18/10/2025
MBK Baník Handlová
BK Levicki Patrioti
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.10.2025 19:44
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Levicki Patrioti | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 2 | 0 | 184:163 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1. MBK Baník Handlová | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 4 | 0 | 312:271 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
World Cup Qualification, Asia & Oceania
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Lübnan-Hindistan
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
Club Trouville-Lagomar
Atletico Tabare-Colon
Bahis ipuçları
6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların MBK Baník Handlová 'si
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların BK Levicki Patrioti 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı BK Levicki Patrioti 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların MBK Baník Handlová 'si
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi BK Levicki Patrioti 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı BK Levicki Patrioti 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların BK Levicki Patrioti 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı BK Levicki Patrioti için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların MBK Baník Handlová 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı MBK Baník Handlová için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi MBK Baník Handlová 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı MBK Baník Handlová 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların BK Levicki Patrioti 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların MBK Baník Handlová 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı MBK Baník Handlová 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların BK Levicki Patrioti 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.10.2025 19:44