Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Missouri Tigers (Bayanlar) - Kansas Jayhawks (Bayanlar) Tahminler

Yenile
Bitmiş 15/11 19:00
Country: ABD

Maç tahminleri

15/11/2025

Missouri Tigers (Bayanlar)

19:00

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

Bet:1x2 - K1

Oranlar:1.81

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.11.2025 18:43

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
0
2

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Missouri Tigers (Bayanlar)
MIZZ - %
Kansas Jayhawks (Bayanlar)
KU - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
1. Kansas Jayhawks (Women)
2 2 0 149:124
1. Missouri Tigers (Women)
3 3 0 252:215

Bahis ipuçları

Missouri Tigers (Bayanlar)

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Missouri Tigers (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kansas Jayhawks (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Kansas Jayhawks (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Missouri Tigers (Bayanlar)

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Missouri Tigers (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Kansas Jayhawks (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Missouri Tigers (Bayanlar)

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Missouri Tigers (Bayanlar) 'si

Missouri Tigers (Bayanlar)

1 / 1 takımlar arasındaki son maçların sayısı Missouri Tigers (Bayanlar) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Kansas Jayhawks (Bayanlar) 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Missouri Tigers (Bayanlar)

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Missouri Tigers (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Missouri Tigers (Bayanlar)

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Missouri Tigers (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Kansas Jayhawks (Bayanlar) 'si

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1

Missouri Tigers (Bayanlar)

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Missouri Tigers (Bayanlar) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Missouri Tigers (Bayanlar)

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Missouri Tigers (Bayanlar) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Kansas Jayhawks (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1

Missouri Tigers (Bayanlar)

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Missouri Tigers (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Missouri Tigers (Bayanlar)

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Missouri Tigers (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kansas Jayhawks (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Kansas Jayhawks (Bayanlar)

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Kansas Jayhawks (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.11.2025 18:43