Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Nuova Pallacanestro Nardo - Enel Basket Brindisi Tahminler

Yenile
Bitmiş 09/03 13:00

Maç tahminleri

09/03/2025

Nuova Pallacanestro Nardo

13:00

Enel Basket Brindisi

Bet:1x2 - K2

Oranlar:2.02

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 09.03.2025 19:43

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
1
1

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Nuova Pallacanestro Nardo
NAR - %
Enel Basket Brindisi
BAB - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
19. Nuova Pallacanestro Nardo
29 8 21 2140:2366 16
13. Enel Brindisi
30 15 15 2287:2271 30

Bahis ipuçları

Nuova Pallacanestro Nardo

6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Nuova Pallacanestro Nardo 'si

Nuova Pallacanestro Nardo

1 / 1 takımlar arasındaki son maçların sayısı Nuova Pallacanestro Nardo için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Nuova Pallacanestro Nardo

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Nuova Pallacanestro Nardo 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Nuova Pallacanestro Nardo

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Nuova Pallacanestro Nardo 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Enel Basket Brindisi

5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Enel Basket Brindisi 'si

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1

Nuova Pallacanestro Nardo

6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Nuova Pallacanestro Nardo 'si

Nuova Pallacanestro Nardo

1 / 1 takımlar arasındaki son maçların sayısı Nuova Pallacanestro Nardo 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Enel Basket Brindisi

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Enel Basket Brindisi 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Nuova Pallacanestro Nardo

4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Nuova Pallacanestro Nardo 'si

Enel Basket Brindisi

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Enel Basket Brindisi 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Enel Basket Brindisi

5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Enel Basket Brindisi 'si

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2

Nuova Pallacanestro Nardo

4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Nuova Pallacanestro Nardo 'si

Enel Basket Brindisi

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Enel Basket Brindisi 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 09.03.2025 19:43