Neftchi IK - NTD Baku Tahminler
Maç tahminleri
21/12/2025
Neftchi IK
NTD Baku
Bet:Kazanan - Takım 2
Bahis parası koyKim kazanır?
Diğer tahminler
WNBA Commissioner’s Cup
New York Liberty (Bayanlar)-Las Vegas Aces (Bayanlar)
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Olivol Mundial-Larre Borges Montevideo
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Neftchi IK 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların NTD Baku 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
3 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Neftchi IK 'si
2 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların NTD Baku 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Neftchi IK 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların NTD Baku 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Neftchi IK 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
2 / 10 tüm müsabakalarda son maç NTD Baku yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Neftchi IK 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların NTD Baku 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Neftchi IK 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların NTD Baku 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2