Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Quinnipiac Bobcats - Niagara Purple Eagles Tahminler

Yenile
Bitmiş 08/02 14:00

Maç tahminleri

08/02/2025

Quinnipiac Bobcats

14:00

Niagara Purple Eagles

Bet:Kazanan - Takım 1

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
2
3

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Quinnipiac Bobcats
QUIN - %
Niagara Purple Eagles
NIAG - %

Bahis ipuçları

Quinnipiac Bobcats

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Quinnipiac Bobcats 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Quinnipiac Bobcats

2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Quinnipiac Bobcats 'si galibiyetle sonuçlandı

Niagara Purple Eagles

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Niagara Purple Eagles 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Quinnipiac Bobcats

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Quinnipiac Bobcats 'si

Niagara Purple Eagles

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Niagara Purple Eagles 'si

Niagara Purple Eagles

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Niagara Purple Eagles 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Quinnipiac Bobcats

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Quinnipiac Bobcats 'si yenilgiyle sonuçlandı

Quinnipiac Bobcats

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Quinnipiac Bobcats 'si galibiyetle sonuçlandı

Niagara Purple Eagles

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Niagara Purple Eagles 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Niagara Purple Eagles

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Niagara Purple Eagles 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Quinnipiac Bobcats

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Quinnipiac Bobcats 'si

Quinnipiac Bobcats

3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Quinnipiac Bobcats 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Niagara Purple Eagles

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Niagara Purple Eagles 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Niagara Purple Eagles

5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Niagara Purple Eagles 'si

Niagara Purple Eagles

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Niagara Purple Eagles için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2

Quinnipiac Bobcats

5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Quinnipiac Bobcats 'si

Quinnipiac Bobcats

3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Quinnipiac Bobcats için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1