Rudar - Zeta 2011 Golubovci Tahminler
Maç tahminleri
20/04/2024
Rudar
Zeta 2011 Golubovci
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.04.2024 19:42
Kim kazanır?
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Ilagan Isabela Cowboys-Pasay Voyagers
Paranaque Patriots-Caloocan Batang Kankaloo
Quezon City Galeries Taipan-Cebu Greats
World Cup Qualification, Asia & Oceania
İran-Suriye
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Bahis ipuçları
6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Rudar 'si
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Zeta 2011 Golubovci 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Rudar yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Zeta 2011 Golubovci 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Rudar 'si
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Zeta 2011 Golubovci 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Rudar 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Rudar 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maç Zeta 2011 Golubovci yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Rudar 'si
1 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Rudar 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Zeta 2011 Golubovci 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Rudar 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Zeta 2011 Golubovci 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.04.2024 19:42