Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Sacramento Kings - Indiana Pacers Tahminler

Yenile
Bitmiş 18/01 22:00
Country: ABD
League: NBA

Maç tahminleri

18/01/2024

Sacramento Kings

22:00

Indiana Pacers

Bet:1x2 - K2

Oranlar:2.26

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 19.01.2024 18:40

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
2
3

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Sacramento Kings
SAC - %
Indiana Pacers
IND - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
12. Indiana Pacers
40 23 17 5024:4938
12. Sacramento Kings
40 23 17 4727:4711

Bahis ipuçları

Sacramento Kings

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sacramento Kings 'si yenilgiyle sonuçlandı

Indiana Pacers

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Indiana Pacers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Indiana Pacers

4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Indiana Pacers 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Sacramento Kings

2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

Sacramento Kings Indiana Pacers

1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

Sacramento Kings Indiana Pacers

1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

Mərc:1x2 - X

Indiana Pacers

4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Indiana Pacers 'si

Indiana Pacers

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Indiana Pacers için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2

Sacramento Kings

4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Sacramento Kings 'si

Indiana Pacers

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Indiana Pacers 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Indiana Pacers

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Indiana Pacers 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Sacramento Kings

4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Sacramento Kings 'si

Indiana Pacers

4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Indiana Pacers 'si

Indiana Pacers

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Indiana Pacers 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Sacramento Kings

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Sacramento Kings 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Sacramento Kings

4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Sacramento Kings 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Indiana Pacers

6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Indiana Pacers yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 19.01.2024 18:40