Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Sampaense Basket - Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube Tahminler

Yenile
Bitmiş 10/01 10:00

Maç tahminleri

10/01/2026

Sampaense Basket

10:00

Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube

Bet:Kazanan - Takım 1

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
4
1

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Sampaense Basket
SAM - %
Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube
ACA - %

Bahis ipuçları

Sampaense Basket

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Sampaense Basket 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Sampaense Basket

2 / 8 Takımlar arasındaki son maçların Sampaense Basket 'si galibiyetle sonuçlandı

Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube

10 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Sampaense Basket

7 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Sampaense Basket 'si

Sampaense Basket

3 / 8 takımlar arasındaki son maçların sayısı Sampaense Basket 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube

6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Sampaense Basket

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Sampaense Basket 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Sampaense Basket

3 / 8 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Sampaense Basket 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube

6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube 'si

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1

Sampaense Basket

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Sampaense Basket 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Sampaense Basket

3 / 8 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Sampaense Basket 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube

6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1

Sampaense Basket

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sampaense Basket 'si yenilgiyle sonuçlandı

Sampaense Basket

4 / 8 Takımlar arasındaki son maçların Sampaense Basket 'si galibiyetle sonuçlandı

Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube

4 / 8 Takımlar arasındaki son maçların Associação Académica de Coimbra/Illiabum/Maia Basket Clube 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Sampaense Basket

7 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Sampaense Basket 'si

Sampaense Basket

3 / 8 takımlar arasındaki son maçların sayısı Sampaense Basket için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1