Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Shandong Kirins - Beijing Royal Fighters Tahminler

Yenile
Bitmiş 05/04 07:35
Country: Çin
Final

Maç tahminleri

05/04/2025

Shandong Kirins

07:35

Beijing Royal Fighters

Bet:1x2 - K2

Oranlar:2.45

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 05.04.2025 19:41

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
1
4

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Shandong Kirins
SHA - %
Beijing Royal Fighters
BRF - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
11. Beijing Royal Fighters
46 27 19 4885:4711
4. Shandong Kirins
46 32 14 4818:4552

Bahis ipuçları

Shandong Kirins

4 / 10 tüm müsabakalarda son maç Shandong Kirins yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Beijing Royal Fighters

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Beijing Royal Fighters 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Beijing Royal Fighters

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Beijing Royal Fighters 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2

Shandong Kirins

4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Shandong Kirins 'si

Beijing Royal Fighters

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Beijing Royal Fighters 'si

Beijing Royal Fighters

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Beijing Royal Fighters 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Shandong Kirins

4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Shandong Kirins 'si

Beijing Royal Fighters

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Beijing Royal Fighters 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Beijing Royal Fighters

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Beijing Royal Fighters 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Shandong Kirins

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Shandong Kirins 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Shandong Kirins

5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Shandong Kirins 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Beijing Royal Fighters

5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Beijing Royal Fighters 'si

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1

Shandong Kirins

6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Shandong Kirins 'si

Shandong Kirins

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Shandong Kirins için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Shandong Kirins

6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Shandong Kirins 'si

Shandong Kirins

5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Shandong Kirins 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Beijing Royal Fighters

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Beijing Royal Fighters 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 05.04.2025 19:41