Sloboda U19 - Partizan Belgrad U19 Tahminler
Maç tahminleri
11/01/2026
Sloboda U19
Partizan Belgrad U19
Bet:1x2 - K1
Bahis parası koyKim kazanır?
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner’s Cup
New York Liberty (Bayanlar)-Las Vegas Aces (Bayanlar)
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Sloboda U19 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Partizan Belgrad U19 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sloboda U19 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Partizan Belgrad U19 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Sloboda U19 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Partizan Belgrad U19 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Sloboda U19 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Partizan Belgrad U19 yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Sloboda U19 'si
4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Partizan Belgrad U19 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Sloboda U19 yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Partizan Belgrad U19 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2