Steiermark - Raiffeisen Dornbirn Lions Tahminler
Maç tahminleri
07/10/2023
Steiermark
Raiffeisen Dornbirn Lions
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.10.2023 19:40
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Steiermark 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Raiffeisen Dornbirn Lions 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Raiffeisen Dornbirn Lions 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Steiermark 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Raiffeisen Dornbirn Lions 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Raiffeisen Dornbirn Lions 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Steiermark 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Steiermark 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Raiffeisen Dornbirn Lions 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Raiffeisen Dornbirn Lions 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Steiermark 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Steiermark 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Raiffeisen Dornbirn Lions 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Steiermark 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Steiermark 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Raiffeisen Dornbirn Lions yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.10.2023 19:40