Surrey 89ers - Manchester Basketball Tahminler
Maç tahminleri
17/02/2024
Surrey 89ers
Manchester Basketball
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.02.2024 18:42
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Manchester Giants/Sheffield Sharks | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 7 | 19 | 2141:2393 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Surrey Scorchers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 10 | 15 | 2046:2126 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Ilagan Isabela Cowboys-Pasay Voyagers
Paranaque Patriots-Caloocan Batang Kankaloo
Quezon City Galeries Taipan-Cebu Greats
World Cup Qualification, Asia & Oceania
İran-Suriye
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Bahis ipuçları
7 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Surrey 89ers 'si
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Manchester Basketball 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Manchester Basketball 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
7 / 10 tüm müsabakalarda son maç Surrey 89ers yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Manchester Basketball 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Manchester Basketball 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Surrey 89ers 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Manchester Basketball 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Manchester Basketball 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Surrey 89ers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Surrey 89ers 'si galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Manchester Basketball 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Manchester Basketball 'si
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Manchester Basketball için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Surrey 89ers 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Surrey 89ers 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Manchester Basketball yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.02.2024 18:42