Vitoria Guimaraes - Imortal Albufeira Tahminler
Maç tahminleri
07/04/2024
Vitoria Guimaraes
Imortal Albufeira
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.04.2024 19:43
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Imortal Albufeira | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 8 | 10 | 1419:1502 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Vitoria Guimaraes | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 8 | 10 | 1446:1439 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Ilagan Isabela Cowboys-Pasay Voyagers
Paranaque Patriots-Caloocan Batang Kankaloo
Quezon City Galeries Taipan-Cebu Greats
World Cup Qualification, Asia & Oceania
İran-Suriye
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Bahis ipuçları
8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Vitoria Guimaraes 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Imortal Albufeira 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Imortal Albufeira 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Vitoria Guimaraes 'si
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Imortal Albufeira 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Imortal Albufeira 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Vitoria Guimaraes yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Imortal Albufeira 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Imortal Albufeira 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Imortal Albufeira 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Imortal Albufeira için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Vitoria Guimaraes 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Vitoria Guimaraes 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Imortal Albufeira yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Vitoria Guimaraes 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Vitoria Guimaraes 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Imortal Albufeira 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.04.2024 19:43