Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Wayne State (NE) Wildcats - Minnesota-Duluth Bulldogs Tahminler

Yenile
Bitmiş 30/01 20:30

Maç tahminleri

30/01/2026

Wayne State (NE) Wildcats

20:30

Minnesota-Duluth Bulldogs

Bet:1x2 - K1

Bahis parası koy

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Wayne State (NE) Wildcats
WSC - %
Minnesota-Duluth Bulldogs
MDB - %

Bahis ipuçları

Wayne State (NE) Wildcats

2 / 6 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Wayne State (NE) Wildcats 'si yenilgiyle sonuçlandı

Minnesota-Duluth Bulldogs

6 / 8 tüm turnuvalardaki son maçların Minnesota-Duluth Bulldogs 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Wayne State (NE) Wildcats

2 / 6 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Wayne State (NE) Wildcats 'si yenilgiyle sonuçlandı

Minnesota-Duluth Bulldogs

6 / 8 tüm turnuvalardaki son maçların Minnesota-Duluth Bulldogs 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Wayne State (NE) Wildcats

4 / 6 tüm turnuvalardaki son maçların Wayne State (NE) Wildcats 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Minnesota-Duluth Bulldogs

2 / 8 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Minnesota-Duluth Bulldogs 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Wayne State (NE) Wildcats

4 / 6 tüm turnuvalardaki son maçların Wayne State (NE) Wildcats 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Minnesota-Duluth Bulldogs

2 / 8 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Minnesota-Duluth Bulldogs 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Wayne State (NE) Wildcats

3 / 6 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wayne State (NE) Wildcats 'si

Minnesota-Duluth Bulldogs

1 / 8 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Minnesota-Duluth Bulldogs 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Wayne State (NE) Wildcats

3 / 6 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Wayne State (NE) Wildcats 'si

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1