Western Illinois Leathernecks (Bayanlar) - Columbia (MO) Cougars (Women) Tahminler
Maç tahminleri
09/12/2025
Western Illinois Leathernecks (Bayanlar)
Columbia (MO) Cougars (Women)
Bet:Kazanan - Takım 1
Bahis parası koyKim kazanır?
Diğer tahminler
Yeni Zelanda Şampiyonası. NBL
Southland Sharks-Canterbury Rams
Filipinler. MPBL
Mindoro Tamaraws-Iloilo United Royals
Marikina Shoemasters-Val City Magic
Kanada Şampiyonası. CEBL
Scarborough Shooting Stars-Montreal Alliance
Edmonton Stingers-Calgary Surge
Dominik Cumhuriyeti Şampiyonası. LNB
Metros de Santiago-Caneros del Este
Bahis ipuçları
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Western Illinois Leathernecks (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Western Illinois Leathernecks (Bayanlar) 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Western Illinois Leathernecks (Bayanlar) 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Western Illinois Leathernecks (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Western Illinois Leathernecks (Bayanlar) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Western Illinois Leathernecks (Bayanlar) 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2