Wichita State Shockers - Texas-San Antonio Roadrunners Tahminler
Maç tahminleri
12/02/2025
Wichita State Shockers
Texas-San Antonio Roadrunners
Bet:1x2 - K1
Bahis parası koyKim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Wichita State Shockers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 3 | 7 | 745:734 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Texas-San Antonio Roadrunners | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 4 | 7 | 848:850 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Bayanlar. Güney
Ringwood Hawks (Bayanlar)-Frankston Blues (Bayanlar)
Filipinler. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Avustralya. NBL1. Güney
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipinler. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
Bahis ipuçları
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Wichita State Shockers 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Texas-San Antonio Roadrunners 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Wichita State Shockers 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Texas-San Antonio Roadrunners 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Wichita State Shockers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Texas-San Antonio Roadrunners 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Wichita State Shockers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Texas-San Antonio Roadrunners 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Wichita State Shockers 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wichita State Shockers 'si
4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Texas-San Antonio Roadrunners 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2