Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Wofford Terriers (Bayanlar) - King Lady Tornado (Women) Tahminler

Yenile
Bitmiş 19/12 13:00
Country: ABD

Maç tahminleri

19/12/2025

Wofford Terriers (Bayanlar)

13:00

King Lady Tornado (Women)

Bet:Kazanan - Takım 1

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
2
0

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Wofford Terriers (Bayanlar)
WOF - %
King Lady Tornado (Women)
KLT - %

Bahis ipuçları

Wofford Terriers (Bayanlar)

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Wofford Terriers (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Wofford Terriers (Bayanlar)

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Wofford Terriers (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

King Lady Tornado (Women)

2 / 2 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların King Lady Tornado (Women) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Wofford Terriers (Bayanlar)

3 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wofford Terriers (Bayanlar) 'si

King Lady Tornado (Women)

2 / 2 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların King Lady Tornado (Women) 'si

King Lady Tornado (Women)

1 / 1 takımlar arasındaki son maçların sayısı King Lady Tornado (Women) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Wofford Terriers (Bayanlar)

3 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wofford Terriers (Bayanlar) 'si

King Lady Tornado (Women)

2 / 2 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi King Lady Tornado (Women) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

King Lady Tornado (Women)

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı King Lady Tornado (Women) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Wofford Terriers (Bayanlar)

3 / 10 tüm müsabakalarda son maç Wofford Terriers (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

King Lady Tornado (Women)

2 / 2 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi King Lady Tornado (Women) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

King Lady Tornado (Women)

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı King Lady Tornado (Women) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2

Wofford Terriers (Bayanlar)

6 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Wofford Terriers (Bayanlar) 'si

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Wofford Terriers (Bayanlar)

6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Wofford Terriers (Bayanlar) 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1