Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

HK Iskra Partizanske - HK Slovan Levice 22.11.2025

Yenile
Bitmiş 22/11 12:00
Country: Slovakya
League: 2. SHL
G
T1
T2
T3
HK Iskra Partizanske PAR
6
1
2
3
HK Slovan Levice HKS
3
0
2
1

Tablo

2. SHL 25/26
# Takım OP, ortalama W WO LO L GD Ertel
1. MHK Puchov
11 8 1 1 3 48:23 23
1. HK 2016 Trebisov
11 9 0 1 2 55:35 28
2. HK Esmark Kosice
10 7 1 0 3 49:26 20
2. Dukla Senica
10 7 1 1 3 53:28 21
3. HC Bratislava
11 6 1 0 5 41:41 18
3. Rim Sobota
10 6 1 1 4 50:42 16
Daha fazla göster

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
HK Iskra Partizanske
PAR - %
HK Slovan Levice
HKS - %

Eşzamanlı

HK Iskra Partizanske PAR
HKS HK Slovan Levice
Kazanır
Kazanır
0
1
Bütün oyunlar

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

2. SHL hokey turnuvası kapsamındaki HK Iskra Partizanske ve HK Slovan Levice arasındaki hokey maçı, 22.11.2025 tarihinde olacak, maç 12:00'da başlayacak. HK Iskra Partizanske - HK Slovan Levice hokey maçı bugün tüm kullanıcılar tarafından herhangi bir cihazdan kayıt olmadan ücretsiz olarak görülebilecek.
fscore-tr.com yalnızca hokey HK Iskra Partizanske - HK Slovan Levice izlemenizi değil, aynı zamanda istatistikleri ve skorları gerçek zamanlı olarak izleme imkanını da sağlar.

HK Iskra Partizanske - HK Slovan Levice takımlarının son beş oyununun istatistikleri


Son beş maçta HK Iskra Partizanske takımı, 0 kazandı ve 5 kez kaybetti.

Son beş maçta HK Slovan Levice takımı, 2 kazandı ve 5 kez kaybetti.

fscore-tr.com, HK Iskra Partizanske - HK Slovan Levice takımları hakkında her kullanıcının futbol haberlerinin tamamından haberdar olmasını sağlayadığı güncel bilgiler sağlar.

Planlanmış hokey oyunları HK Iskra Partizanske - HK Slovan Levice:


Takip eden maç HK Iskra Partizanske - %HostTeamNextMatch%.
Takip eden maç HK Slovan Levice - %GuestTeamNextMatch%.

Oyunun 2. SHL turnuvası kapsamında Slovakya'de oynanacağını hatırlatırız. HK Iskra Partizanske - HK Slovan Levice - 22.11.2025, 12:00.