Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Lowen Frankfurt - Grizzlys Wolfsburg 01.03.2026

Yenile
Bitmiş 01/03 08:00
Country: Almanya
League: DEL
G
T1
T2
T3
BZ
Lowen Frankfurt LOW
3
0
1
1
1
Grizzlys Wolfsburg WOL
2
0
1
1
0

İstatistik

3
Güç oyunu
2
49%
Puck sahipliği
51%
All Statistics

Tablo

DEL 25/26
# Takım OP, ortalama W WO LO L GD Ertel
1. Cologne Haie
26 19 0 1 7 95:73 56
2. Adler Mannheim
26 17 2 1 9 89:60 50
3. Straubing Tigers
26 16 1 1 10 92:87 47
4. Fischtown Pinguins
26 15 1 0 11 83:76 44
5. Red Bull Munich
26 14 1 1 12 85:76 43
6. Eisbaren Berlin
26 14 3 0 12 89:96 37
Daha fazla göster

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Lowen Frankfurt
LOW - %
Grizzlys Wolfsburg
WOL - %

Ana olaylar

Lowen Frankfurt LOW
WOL Grizzlys Wolfsburg
Mesai 1 1 - 0
3-cü Dönem 1 - 1
2-ci Dönem 1 - 1
30:29
1 : 1
2
27:06
0 : 1
2
2
26:29
0 : 1
1-ci Dönem 0 - 0
2
16:29
0 : 0
16:20
0 : 0
2

Eşzamanlı

Lowen Frankfurt LOW
WOL Grizzlys Wolfsburg
Kazanır
Kazanır
1
3
Bütün oyunlar

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

DEL hokey turnuvası kapsamındaki Lowen Frankfurt ve Grizzlys Wolfsburg arasındaki hokey maçı, 01.03.2026 tarihinde olacak, maç 08:00'da başlayacak. Lowen Frankfurt - Grizzlys Wolfsburg hokey maçı bugün tüm kullanıcılar tarafından herhangi bir cihazdan kayıt olmadan ücretsiz olarak görülebilecek.
fscore-tr.com yalnızca hokey Lowen Frankfurt - Grizzlys Wolfsburg izlemenizi değil, aynı zamanda istatistikleri ve skorları gerçek zamanlı olarak izleme imkanını da sağlar.

Lowen Frankfurt - Grizzlys Wolfsburg takımlarının son beş oyununun istatistikleri


Son beş maçta Lowen Frankfurt takımı, 1 kazandı ve 4 kez kaybetti.

Son beş maçta Grizzlys Wolfsburg takımı, 4 kazandı ve 2 kez kaybetti.

fscore-tr.com, Lowen Frankfurt - Grizzlys Wolfsburg takımları hakkında her kullanıcının futbol haberlerinin tamamından haberdar olmasını sağlayadığı güncel bilgiler sağlar.

Planlanmış hokey oyunları Lowen Frankfurt - Grizzlys Wolfsburg:


Takip eden maç Lowen Frankfurt - %HostTeamNextMatch%.
Takip eden maç Grizzlys Wolfsburg - %GuestTeamNextMatch%.

Oyunun DEL turnuvası kapsamında Almanya'de oynanacağını hatırlatırız. Lowen Frankfurt - Grizzlys Wolfsburg - 01.03.2026, 08:00.