Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

USA (Nhl Selection) - Sweden (Nhl Selection) 17.02.2025

Yenile
Bitmiş 17/02 20:00
Country: ABD
G
T1
T2
T3
USA (Nhl Selection) USA
1
1
0
0
Sweden (Nhl Selection) SWE
2
2
0
0

Tablo

4 Nations Face-Off 2025
# Takım OP, ortalama W WO LO L GD Ertel
1. USA (Nhl Selection)
3 2 0 0 1 10:4 6
2. Canada (Nhl Selection)
3 2 1 0 1 10:9 5
3. Sweden (Nhl Selection)
3 1 0 2 2 8:9 5
4. Finland (Nhl Selection)
3 1 1 0 2 8:14 2
Daha fazla göster

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
USA (Nhl Selection)
USA - %
Sweden (Nhl Selection)
SWE - %

Ana olaylar

USA (Nhl Selection) USA
SWE Sweden (Nhl Selection)
3-cü Dönem 0 - 0
47:59
1 : 2
41:11
1 : 2
2-ci Dönem 0 - 0
30:42
1 : 2
24:00
1 : 2
1-ci Dönem 1 - 2

Eşzamanlı

USA (Nhl Selection) USA
SWE Sweden (Nhl Selection)
Kazanır
Kazanır
0
0

Bu takımların ilk oyunu olacak, bilgiler daha sonra açıklanacak.

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!

4 Nations Face-Off hokey turnuvası kapsamındaki USA (Nhl Selection) ve Sweden (Nhl Selection) arasındaki hokey maçı, 17.02.2025 tarihinde olacak, maç 20:00'da başlayacak. USA (Nhl Selection) - Sweden (Nhl Selection) hokey maçı bugün tüm kullanıcılar tarafından herhangi bir cihazdan kayıt olmadan ücretsiz olarak görülebilecek.
fscore-tr.com yalnızca hokey USA (Nhl Selection) - Sweden (Nhl Selection) izlemenizi değil, aynı zamanda istatistikleri ve skorları gerçek zamanlı olarak izleme imkanını da sağlar.

USA (Nhl Selection) - Sweden (Nhl Selection) takımlarının son beş oyununun istatistikleri


Son beş maçta USA (Nhl Selection) takımı, 0 kazandı ve 2 kez kaybetti.

Son beş maçta Sweden (Nhl Selection) takımı, 0 kazandı ve 2 kez kaybetti.

fscore-tr.com, USA (Nhl Selection) - Sweden (Nhl Selection) takımları hakkında her kullanıcının futbol haberlerinin tamamından haberdar olmasını sağlayadığı güncel bilgiler sağlar.

Planlanmış hokey oyunları USA (Nhl Selection) - Sweden (Nhl Selection):


Takip eden maç USA (Nhl Selection) - %HostTeamNextMatch%.
Takip eden maç Sweden (Nhl Selection) - %GuestTeamNextMatch%.

Oyunun 4 Nations Face-Off turnuvası kapsamında ABD'de oynanacağını hatırlatırız. USA (Nhl Selection) - Sweden (Nhl Selection) - 17.02.2025, 20:00.